Osiedle Tysiąclecia / Vardges Muradyan

Na os. Tysiąclecia powstanie lokal Pizza Hut: Do urzędu miejskiego właśnie wpłynął wniosek o wydanie pozwolenia na przebudowę lokalu na potrzeby nowej restauracji sieci Pizza Hut. Powstanie na os. Tysiąclecia. Inwestorem będzie spółka Am Rest.

Wniosek o wydanie pozwolenia na przebudowę ze zmianą sposobu użytkowania lokalu usługowego na lokal gastronomiczny wpłynął do urzędu miejskiego 21 sierpnia. Chodzi o przystosowane lokalu przy ul. Zawiszy Czarnego 16a na potrzeby nowej restauracji Pizza Hut. Inwestorem jest spółka Am Rest, a projektantem przebudowy Katarzyna Uszok-Adamczyk.

Będzie to czwarty lokal Pizza Hut w Katowicach. Obecnie funkcjonują one w Silesia City Center, Galerii Katowickiej i przy al. Wojciecha Korfantego 9a. Wniosek jest obecnie rozpatrywany przez Urząd Miasta Katowice.

Reklama

Spółka Am Rest jest właścicielem takich marek jak m.in. Pizza Hut, Burger King, KFC czy Starbucks.

3 KOMENTARZE

  1. Super! Duże zaludnienie osiedla,a Pizza Hut jest jedną z najlepszych ! W pobliżu poradnia i salon zabaw dla dzieci. Myślę,że jest bardzo dobrym pomysłem otwarcie takiej placówki gastronomicznej na naszym Oś.1000-lecia!

  2. Całkiem ok.
    Chociaż ja wolałbym coś w stylu Mad Micka albo Zdrowej Krowy, bo pizzerii jest już kilka na osiedlu, a na prawdę dobrych burgerów nie ma – a przydałyby się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 7 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.