Katowicka policja publikuje nowe nagrania sprawcy brutalnej napaści na młodą kobietę w Katowicach. Napastnik wciągnął ją do krzaków i brutalnie skatował. Trafiła do szpitala z obrażeniami zagrażającymi życiu. 

Śledczy na razie nie ujawniają wielu szczegółów na temat brutalnej napaści. Wiadomo, że ofiara miała ponad 20 lat (nie więcej niż 25), napaść poza motywem rabunkowym miała mieć też charakter seksualny.

Reklama

Z naszych informacji wynika, że kobieta dopiero zostanie przesłuchana, prawie tydzień spędziła w szpitalu. Napastnik pobił ją ze szczególnym okrucieństwem. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia w pobliżu ulicy 1 Maja i Dudy Gracza. Sprawca szedł za kobietą od Rynku. Policja podaje orientacyjne godziny napaści, do której miało dojść między 5.20-7.00.

– W okolicach hotelu mężczyzna brutalnie zaatakował. Wciągnął pokrzywdzoną w zarośla i, działając ze szczególnym okrucieństwem, spowodował u niej ciężkie obrażenia ciała. Następnie ukradł jej dokumenty i telefon i uciekł z miejsca zdarzenia. Rannej pomógł przypadkowy przechodzień, który wezwał na miejsce pogotowie – wyjaśnia Aneta Orman z katowickiej policji.

Każdy kto może pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy proszony jest o kontakt z policją. Śledczy gwarantują anonimowość. Dzwonić można pod numer 32 200 20 00 w godz. od 8.00 do 15.00 lub 32 200 2555 i 997 przez całą dobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 + 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.