Urząd Miasta Katowice / fot. AM

Każdy mieszkaniec dostanie gazetę pełną miejskich sukcesów: To chyba jeden z sygnałów, że zbliżają się wybory. Urząd Miasta chce wydrukować 140 tys. egzemplarzy gazety wydawanej przez miasto „Nasze Katowice”, ale ta nie będzie zalegała tygodniami w bibliotekach czy przy wejściu do magistratu. Urzędnicy Marcina Krupy szukają firmy, która dostarczy egzemplarz do każdego domu w Katowicach.

Jak już informowaliśmy, specjalne wydanie gazety w nakładzie 140 tys. egzemplarzy (20 stron każda) ma dotyczyć Budżetu Obywatelskiego. Informator miejski ma zostać wydany w takim nakładzie we wrześniu, wtedy też dojdzie do dystrybucji. Urząd Miasta szuka firmy, która dostarczy gazety do mieszkańców.

Wygląda na to, że każdy będzie miał szansę zapoznać się z miejskimi sukcesami, bo praktycznie każdy ma otrzymać gazetę.

Reklama

135.000 sztuk druków bezadresowych (gazeta) do wszystkich gospodarstw domowych w Katowicach w terminie 11.09.2017 do 18.09.2017 bezpośrednio do euroskrzynek, w domkach jednorodzinnych na ogrodzeniach lub do skrzynek pocztowych” – czytamy w specyfikacji zapytania ofertowego, które wystosowało miasto szukając dystrybutora dla gazet.

4,420 sztuk gazety ma trafić do wszystkich filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Katowicach. W sumie 130 na filię. 580 sztuk trafi do budynku Urzędu Miasta Katowice przy ulicy Rynek 13.

Firmy chcące zająć się dystrybucją gazety mają jeszcze czas do 18 sierpnia na złożenie oferty.

1 Komentarz

  1. To wasza redakcja już awansowała do rangi filii “Naszego Miasta”, że takie komunikaty drukujecie bez komentarza, ani informacji, że to tekst sponsorowany przez urząd ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.