Atak na 39-latka / fot. Policja

Dzięki mieszkańcom policja zatrzymała sprawcę ataku na Zawodziu: Dzięki zaangażowaniu mieszkańców udało się ustalić tożsamość sprawcy napaści, który kopnął w twarz 39-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w Katowicach-Zawodziu.

Napaść miała miejsce 12 lipca przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Marcinkowskiego. Do idącego z torbą mężczyzny podeszło dwóch nieznanych napastników. Jeden z nich wyrwał mu torbę, a następnie korzystając z elementu zaskoczenia kopnął 39-latka w twarz. Ofiara straciła przytomność, pomocy udzielili mężczyźnie przechodnie.

Policja opublikowała nagranie ze zdarzenia. Dzięki zaangażowaniu mieszkańców, w tym użytkowników InfoKatowice.pl udało się ustalić tożsamość sprawcy.

– Okazał się nim 17-letni mieszkaniec Katowic – mówi nam Aneta Orman z katowickiej policji.

Sprawca został zatrzymany, dzisiaj zostanie przesłuchane. Niewykluczone, że również dzisiaj usłyszy zarzuty.

2 KOMENTARZE

  1. A co z drugim dresiarskim skur****? Przecież tam było dwóch bandytów. Przywrócić karę chłosty, bo penerstwo czuje się coraz bardziej bezkarne. I pierdel bez zawiasów, bo patus pomyśli, że mu wszystko wolno. Na szczęście sądy już nie są PełOwsko zlewaczone i jest nadzieja, że w końcu zaczną karać bandytów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
7 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.