Napaść na 39-latka / fot. Policja

Mężczyzna został kopnięty w twarz z dużą siłą: W Katowicach doszło do bardzo niebezpiecznej napaści. 39-letni mężczyzna został kopnięty z dużą siłą w twarz i stracił przytomność. Policja poszukuje sprawcy napaści i publikuje nagranie z wydarzenia.

Do napaści doszło 12 lipca przy skrzyżowaniu ulic 1 Maja i Marcinkowskiego. 39-latek stał przy pasach, gdy podeszło do niego dwóch mężczyzn. Doszło do utarczki słownej między nieznającymi się wcześniej osobami.

– Jeden z mężczyzn wyrwał pokrzywdzonemu torbę z butelkami, którą rzucił o ziemię, a następnie kopnął pokrzywdzonego w twarz. Sprawcy uciekli, a pokrzywdzonemu pomocy udzielili przechodnie, którzy wezwali pogotowie ratunkowe i policję. Mężczyzna trafił do szpitala – informuje policja.

Poszukiwany jest sprawca kopnięcia, który jest podejrzewany o uszkodzenie ciała.

Wszystkie osoby, które posiadają informację, na temat tego mężczyzny widocznego na nagraniu i zdjęciach, proszone są o kontakt z  policjantami z Komisariatu V Policji w Katowicach pod numerem całodobowo  tel. 32 200 2555, 32 200 3700, 32 200 3701 lub 997. Mundurowi gwarantują anonimowość.

6 KOMENTARZE

  1. Szmaciarz nie powinien być tolerowany w wolnym społeczeństwie!
    Zamknąć w pierdlu na długie lata i ciężką pracą zmusić do naprawienia krzywdy człowiekowi,którego tak brutalnie potraktował.

  2. Miejsce śmieci jest na śmietniku. Ładować takich do bydlęcych wagonów, podpisać jakąś umowę z Rosją, która bardzo chętnie przyjmie bandziorów na roboty przymusowe na Syberii. Dość już tego pobłażania! Bandziory mają więcej praw niż ich ofiary, m.in. zamazuje się ich zakazane gęby. Niby dlaczego chroni się wizerunek śmieci? A niech cała Polska zobaczy! W średniowieczu za byle kradzież przykuwano delikwenta na rynku, by całe miasto mogło go zobaczyć. A teraz nawet paskudny ryj mordercy się zamazuje! W imię czego?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.