Roboty drogowe / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Od poniedziałku 17 lipca kontynuowane będą roboty polegające na przebudowie komory rozprężnej przy ulicy Szarych Szeregów. To oznacza utrudnienia dla kierowców – pojawi się zwężenia pasa i ograniczenie prędkości.

Za prace na ulicy Szarych Szeregów odpowiedzialna będzie Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna.

Reklama

– Podczas wykonania robót przewidywane są utrudnienia w ruchu drogowym w ulicy Szarych Szeregów w pobliżu skrzyżowania z ulicą Michała Kałuży. Zmieniona zostanie organizacja ruchu w tym rejonie, nastąpi zwężenie pasa jezdni oraz zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h – informuje biuro prasowe katowickiego magistratu.

To jednak nie wszystko, kontynuowane będą roboty związane z montażem zastawki naściennej z pomostem obsługowym na terenie Oczyszczalni Ścieków Gigablok oraz roboty związane z budową kraty mechanicznej przed przepompownią ścieków Giszowiec oraz prace polegające na modernizacji stacji transformatorowej na terenie Oczyszczalni Ścieków Podlesie w Katowicach.

Rozpoczną się też roboty budowlane związane z modernizacją studni rozprężnej w rejonie ulicy borki oraz prace związane z modernizacją przepompowni przy ulicy Rycerskiej w Katowicach.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.