fot. Maciej Stanek

W Katowicach trzy baseny czekają na mieszkańców: W środę otrzymaliśmy od jednego z naszych użytkowników zdjęcie kąpiącej się grupki dzieci w fontannie na Rynku, dlatego namawiamy do korzystania z basenów miejskich, a nie kuszącej ozdoby przy palmach. To właśnie tam jeden z mężczyzn niedawno oddawał mocz – a tuż obok jest słynny szalet za ponad milion złotych. Atrapa rzeki przyciąga też bezdomnych, którzy się w niej myją.

Niestety w ciepłe dni ciągle widujemy dzieci kąpiące się w fontannie na Rynku, a tam dzieją się nie zawsze dobre rzeczy. Mówimy tutaj tylko o przypadkach uchwyconych na zdjęciach, nie wiadomo czego aparaty fotograficzne nie zarejestrowały. O ile nikt nie wymaga nadmiernego rozsądku od najmłodszych, to jednak rodzicom oddający mocz do sztucznej Rawy mężczyzna powinien dać do myślenia.

Reklama

W ciepłe dni – a dzisiaj akurat pada deszcz – warto zabrać maluchy na basen. Miasto ma ofertę przygotowaną dla mieszkańców – nie wszystkie baseny są płatne, dlatego brak pieniędzy nie może w tym przypadku być wymówką. Poniżej szczegóły oferty miejskich basenów.

Oferta trzech miejskich basenów:

– basen MDK Załęże – basen odkryty na posesji Młodzieżowego Domu Kultury w Katowicach jest czynny od 10:00 do 18:00. Teren basenu jest monitorowany. Wstęp bezpłatny.

 – basen Rolna – znajdują się tam dwa baseny: duży i mały brodzik. Wstęp: 7 zł bilet normalny, 3 zł ulgowy, czynny od 10:00 do 18:00.

– basen Bugla – Baseny, duże jaccuzi i płytki basen dla dzieci z wodnymi atrakcjami. Bilety: 12 zł normalny, 6 zł ulgowy, czynny od 10:00 do 18:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 − 10 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.