Mieszkańcy Katowic / Dawid Ślusarczyk / Infokatowice.pl
Reklama

Są źródłem wielu problemów zdrowotnych zwłaszcza u kobiet. Powodują szybsze starzenie się i problemy z utrzymaniem wagi, a wiele kobiet nawet nie wie o ich istnieniu. 

Chodzi o wolne rodniki w organizmie, których poziom można sprawdzić z moczu. Wolne rodniki i antyoksydanty stale krążą w naszym organizmie, jeżeli zachowana jest między nimi równowaga, to nic nam nie jest i mamy się dobrze. Problemy pojawiają się, gdy ta równowaga zostaje zaburzona, wtedy wolne rodniki są źródłem naszych problemów zdrowotnych.

Reklama

Co powodują?

Oprócz przyspieszania procesu starzenia się i problemów z wagą są odpowiedzialne za zmęczenie, bóle głowy, kręgosłupa, czy problemy z jelitami.

Wolne rodniki  mogą być również przyczyną infekcji, problemów skórnych, nerwicy, nadciśnienia, cukrzycy, miażdżycy, stanów zapalnych trzustki, wątroby, udarów, zawałów, a w ekstremalnych przypadkach nowotworów.

Gdzie można się zbadać?

W Katowicach można się za darmo przebadać w tym zakresie. Badania – jedna wizyta trwa około 20 minut – prowadzi klinka 4dent przy ul. Przemysłowej 3 (wejście od Biblioteki Śląskiej).

Zapisać można się pod numerem (32) 7232438 i za pomocą specjalnie przygotowanej strony WWW. http://infk.specjalnyrabat.pl/

Oprócz konsultacji ze specjalistą, pacjent może liczyć na wyniki badań wraz z ich omówieniem i stosowne zalecenia odnośnie diety. Badania są dostępne dla kobiet i mężczyzn.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.