/ fot. Policja
Reklama

Nie dość że sam został złapany i trafił do celi, to jeszcze wpadły dwie osoby, które właśnie przeprowadzały transakcję narkotykową. W Katowicach pewien garaż okazał się bardzo pechowy.

Policja od około 6 miesięcy poszukiwała 39-letniego mężczyznę, który zapadł się pod ziemię. Mundurowi otrzymali informację, że poszukiwany przebywa w jednym z garaży na terenie Katowic – informacja potwierdziła się. Jak się okazało nie przebywał tam sam, a policjanci stali się przypadkowymi świadkami, transakcji narkotykowej.

Reklama

39-latek był poszukiwany m.in. za rozbój i kradzież z włamaniem. – Policjanci zorganizowali zasadzkę. Podczas obserwacji jednego z garaży nagle zobaczyli wychodzącego z niego mężczyznę, który spotkał się z innymi osobami i coś im przekazał.  Kryminalni wkroczyli do akcji. Na gorącym uczynku zatrzymali 42-latka, który sprzedał narkotyki innemu mężczyźnie. Przy 32-letnim kliencie policjanci znaleźli kilka działek amfetaminy. Po wejściu do garażu policjanci zastali tam 39-latka, który był poszukiwany listem gończym – informuje Aneta Orman z katowickiej policji.

Jak się okazało w trakcie przesłuchania znaleziono dodatkowo kilka działek marihuany. Diler usłyszał zarzuty posiadania i udzielania narkotyków. Jego 32-letni klient usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Poszukiwany listem gończym mężczyzna trafił do a zakładu karnego, gdzie odbywa wcześniej zasądzoną karę.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
20 − 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.