Marcin Krupa prezydent Katowic / fot. InfoKatowice.pl

Wydział Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Katowice poinformował, że prezydent Marcin Krupa spotka się z mieszkańcami jednostki pomocniczej Piotrowice-Ochojec. Otwarte spotkanie odbędzie się w poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 17:00.

Otwarte spotkanie dla mieszkańców Ochojca i Piotrowic odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia br., w Szkole Podstawowej nr 27 im. Władysława Szafera przy ul. Stanisława Łętowskiego 18, o godzinie 17:00. Podobne spotkania już w poprzednich miesiącach zorganizowano w kilkunastu jednostkach pomocniczych. Władze zapowiedziały, że „spotkanie będzie okazją do wspólnej dyskusji na temat rozwoju dzielnic oraz do zgłaszania spraw bieżących”.

Z tego typu spotkań sporządzane są protokoły, w których umieszczane są zarówno deklaracje prezydenta jak i pytania mieszkańców. Każda deklaracja, a także każdy zgłaszany problem będzie skrzętnie odnotwany przez katowicki magistrat.

Reklama

Kolejne spotkania będą organizowane w pozostałych dzielnicach, tak aby mieszkańcy każdej z jednostek pomocniczych mieli szansę spotkania się z prezydentem miasta.

2 KOMENTARZE

  1. “Z tego typu spotkań sporządzane są protokoły, w których umieszczane są zarówno deklaracje prezydenta jak i pytania mieszkańców. Każda deklaracja, a także każdy zgłaszany problem będzie skrzętnie odnotwany przez katowicki magistrat.” a na sam koniec ktoś tak sporządzoną listą się podetrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
5 + 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.