Tłuczek do mięsa, którym pobito 69-latka / fot. Policja
Reklama

69-latek trafił do szpitala po tym jak został pobity przez nieznanego mężczyznę m.in. tłuczkiem do mięsa. Starszy mężczyzna został zaatakowany w swoim mieszkaniu, jego żona chwilę wcześniej, po uderzeniu z pięści straciła przytomność.

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w Siemianowicach Śląskich. 40-letnia kobieta wyglądała przez okno kamienicy na parterze, gdy obok przechodził znany jej z widzenia mężczyzna sytuacja nagle zrobiła się bardzo niebezpieczna. Napastnik najpierw zaczął wyzywać kobietę, a chwilę później uderzył ją pięścią w twarz.

Reklama

– Kobieta zemdlała, a gdy się ocknęła zobaczyła agresora w środku swojego mieszkania. Mężczyzna bił jej męża pięściami, jak również kopał go po ciele. Okazało się, że 69-latek stracił przytomność – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji.

Świadkowie wezwali policję. Z ustaleń mundurowych wynikało, że starszy mężczyzna został pobity m.in. tłuczkiem do mięsa. Mężczyzna doznał pęknięcia czaszki, złamania nosa z przemieszczeniem oraz złamania żeber.

Zdarzenie miało miejsce pod koniec marca, natomiast wczoraj tj. w piątek (07.04) śledczy wytypowali i zatrzymali sprawcę w centrum miasta. Okazał się nim 28-latek, dobrze znany policjantom m.in. z napaści, włamań i kradzieży. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała 69-latka, czego dokonał w warunkach recydywy. Podobnie naruszenia nietykalności cielesnej 40-latki i miru domowego.

Reklama

1 Komentarz

  1. „Okazał się nim 28-latek, dobrze znany policjantom m.in. z napaści, włamań i kradzieży.”

    Ot PełOlska sprawiedliwość – skur* z taką listą „dokonań” długo nie powinien wyjść z pierdla, a wiek 28 lat wskazuje raczej na to, że jak zwykle lewacka hołota wprowadziła w czyn swoje chore idee w kwestii szczególnej ochrony bandytów, menelstwa i wszelkiego rodzaju penerstwa. Takie śmieci powinno się rzucać świniom na pożarcie, a nie utrzymywać na koszt podatnika.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 20 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.