Reklama

Katowiccy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród pseudokibiców uzyskali informacje o możliwej plantacji marihuany w Cieszynie. Informacja się potwierdziła, 39-latek w wynajmowanym domu rozkręcił biznes. 

To była daleka wyprawa policjantów ale się opłaciło. W domu wynajmowanym przez katowiczanina znaleziono 84 krzaki konopi indyjskich oraz profesjonalny sprzęt do uprawy roślin. To jednak nie wszystko.

Reklama

– Podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli także rewolwer wraz z gumowymi kulami miotającymi, na który mężczyzna nie posiadał zezwolenia. Jak ustalili policjanci zatrzymany 39-latek był związany ze środowiskiem pseudokibiców – mówi Aneta Orman z katowickiej policji,

Mężczyźnie grozi 8 lat pozbawienia wolności.

Reklama

1 Komentarz

  1. Pani Aneto z jakich źródeł są pozyskiwane te informacje o powiązaniach z środowiskiem kibiców skoro nie ma na to żadnych dowodów ? Proszę nie mylić prawdy z opinią bo to jest zniesławienie i czyn zabroniony zagrożony karą w tym kraju a podobno reprezentuje Pani prawo .Kiedyś może Pani szukać tej rośliny i ludzi którzy wiedzą jak ją stosować gdy matki umierają a dzieci chorują . Życzę zdrowych wesołych świąt i serdecznie pozdrawiam . Wolny .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 11 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.