Samochód policyjny / fot. Erdem Yildiz
Reklama

Zagadkowa śmierć w Katowicach-Koszutce: Katowicka policja pod nadzorem prokuratury próbuje wyjaśnić, przebieg wydarzeń w jednym z mieszkań na terenie Katowic, gdzie znaleziono ciało 64-letniej kobiety. Tragicznego odkrycia dokonano w Katowicach-Koszutce. O tym, że mieszkających razem dwóch kobiet nie widziano od dłuższego czasu, policjantów powiadomili sąsiedzi. Jak się okazało obie panie były w mieszkaniu z tym, że jedna nie żyła od dłuższego czasu.

Po informacji ze strony lokatorów bloku mundurowi przyjechali sprawdzić co się stało. Pukali do drzwi ale nikt nie otworzył. Przez okno zobaczyli siedzącą w fotelu kobietę.

Reklama

– Pomimo wielokrotnie podejmowanych prób nawiązania kontaktu, kobieta nie reagowała. Zaniepokojeni sytuacją, przedostali się do mieszkania przez okno. W środku okazało się, że siedząca w fotelu kobieta żyje. Panujący w mieszkaniu fetor zaniepokoił jednak policjantów. Po chwili na łóżku, pod kocami, znaleźli zwłoki innej kobiety – informuje Sebastian Imiołczyk z katowickiej policji.

Śledczy próbują teraz wyjaśnić, co dokładnie się stało.

 

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
11 − 1 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.