fot. Śląska Straż Graniczna

Te walentynki zapamięta na długo, bo problemy związane z tą radosną datą jeszcze się nie skończyły i prędko się nie skończą. Nawet 8 lat więzienia grozi obywatelowi Ukrainy, u którego znaleziono nabój podczas odprawy bagażowej w Katowice Airport.

We wtorek rano obywatel Ukrainy chciał wylecieć z lotniska w Katowicach-Pyrzowicach. Niestety, jak się okazało walentynkowe plany musiał odłożyć na później.

Reklama

Do ujawnienia nielegalnego przedmiotu doszło w trakcie nadzoru nad kontrolą bezpieczeństwa – informuje Maciej Nowak ze Śląskiej Straży Granicznej. – Podczas kontroli bagażu podręcznego, należącego do obywatela Ukrainy, ujawniono nabój 7,65 mm. Udający się do Kijowa cudzoziemiec tłumaczył, że amunicję otrzymał od kolegi w Pradze, kiedy przebywał u niego z wizytą – dodaje.

Nabój miał być prezentem dla syna. Za posiadanie nielegalnej broni lub amunicji zatrzymanemu mężczyźnie grozi nawet 8 lat więzienia

1 Komentarz

  1. Złapali kryminalistę! Śmieszne prawo. Mojemu koledze kazali wyrzucić kanapki, bo była w nich wędlina! Ale statystyka urośnie. Brawo straż graniczna!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 3 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.