Młoda mama z dzieckiem / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

W Zawodziu nastąpił Czas na Mamy, to cykl bezpłatnych spotkań dla mieszkanek katowickiej dzielnicy Zawodzie, które przygotowało Centrum Aktywności Lokalnej. Można przyjść z dziećmi, dla których znajdzie się opieka. 

Co oferuje Centrum Aktywności Lokalnej dla zapracowanych mam? Przede wszystkim przyjemne spędzenie czasu. Co przygotowano? Podstawy makijażu, szycie stylowych ubranek, sesja fotograficzna. Dodatkowo zapewniony jest poczęstunek i opieka nad dziećmi.

Reklama

Pierwsze spotkanie odbędzie się w Dzień Kobiet (08.03.2017 r.) o godzinie 17.00 w Centrum Aktywności Lokalnej na Zawodziu, ul. Łączna 2-4.

Kolejne spotkania będą odbywały się w godzinach 17:00 – 19:00, przy ul. Marcinowskiego 4c Katowice- Zawodzie w dniach: 10, 17 i 24 marca. Następnie 7 i 21 kwietnia oraz 12 i 19 maja. W trakcie dwóch ostatnich spotkań zaplanowano sesję zdjęciową i wyjście integracyjne.

Zapisy przyjmowane są do 28 lutego, pod numerem telefonu: 881 454 543 lub osobiście w siedzibie Centrum Aktywności Lokalnej Katowice, ul. Łączna 2-4.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej Mocni Razem w ramach Programu Aktywności Lokalnej realizowanego w partnerstwie z MOPS Katowice i finansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Centrum Aktywności Lokalnej w Zawodziu (ul. Łączna 2 – 4) powstało w marcu 2016 roku i jest częścią Programu Aktywności Lokalnej w Zawodziu. CAL jest miejsce otwartym dla mieszkańców dzielnicy, w którym odbywają się ciekawe spotkania i warsztaty, m. in. Kreatywna Kawiarenka – warsztaty rękodzieła, warsztaty fotograficzne, szkolenia dla liderów społeczności lokalnej, wsparcie mieszkańców ulicy Cynkowej w zmianie swojego otoczenia. Centrum powstało w celu aktywizowania mieszkańców do działań na rzecz swojej społeczności lokalnej oraz integracji mieszkańców dzielnicy. Ponadto w ramach CAL działa młodzieżowa grupa wolontariuszy.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
16 − 7 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.