Woda lecąca z kranu / fot. D. Frost / Infokatowice

Od dzisiaj problemy z wodą w Katowicach: Jak informują Katowickie Wodociągi doszło do awarii magistrali Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów. Przez co mogą, choć wcale nie muszą, wystąpić problemy z wodą w dużej części Katowic. 

Obniżone ciśnienie wody może wystąpić w śródmieściu, północnych oraz wschodnich dzielnicach Katowic. Zakłócenia wystąpią najprawdopodobniej około godziny 18.00 dnia dzisiejszego i potrwają nawet do piątku 10.02.2017 do godziny 22.00.

– Obszar występowania zakłóceń w dostawie wody: dzielnice Katowic: Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Dąb, Wełnowiec – Józefowiec, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice – Burowiec, Janów – Nikiszowiec – informują Katowickie Wodociągi.

W wyniku dużej awarii, do której doszło w okolicach ulicy 73. Pułku Piechoty, Katowickie Wodociągi dokonały przekierowania wody. To powinno tymczasowo rozwiązać problem dla mieszkańców miasta i uratować dostawę wody dla m.in. mieszkańców Sosnowca. Jednak istnieje ryzyko wystąpienia obniżonego ciśnienia wody płynącej z kranów w Katowicach.

W sprawie problemów z wodą należy kontaktować się z Katowickimi Wodociągami pod numerem tel. 32 78 82 410, 32 25 64 809, 32 25 65 537 oraz pod bezpłatnym numerem 994.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 27 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.