/ fot. Policja

Przed Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach poleje się krew i oby jak najwięcej. Brzmi nieco złowieszczo ale rzeczywistość jest wręcz odwrotna, bo krew będzie przelewana w dobrej sprawie. Przed budynkiem, w którym na co dzień pracują policjanci stanie ambulans do poboru krwi.

Ambulans Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przed budynkiem KWP w Katowicach pojawi się 10 lutego. Krew będzie można oddawać od godziny 8.00-13.00. – Wielkość zapasów w bankach krwi jest z reguły niewspółmierna do istniejących potrzeb – zaznaczają policjanci, tłumacząc potrzebę zorganizowania akcji.

– Oprócz policjantów i pracowników cywilnych, każdy będzie mógł wziąć czynny udział w akcji niesienia pomocy tym, którzy jej potrzebują i uczynienia tak pięknego gestu, jakim jest dar własnej krwi – informuje Aleksandra Nowara ze śląskiej policji.

Gdyby ktoś nie mógł się doczekać, to w poniedziałek 6 lutego krew będzie można oddać przed Galerią Katowicką. Specjalny ambulans będzie czekał od godziny 10.00-17.00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
4 + 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.