/ fot. Bartosz Ra, Informacje Drogowe - Katowice i Okolice / fot. Tomasz Baryła / Gdzie suszą w Katowicach - Informacje Drogowe / Facebook

Maluch na barierkach, potrącony pieszy: Niby specjalnie ślisko na drogach nie jest ale ciągle pojawiają się problemy. Na barierkach wylądował maluch, w Katowicach-Ligocie doszło do potrącenia pieszego, a w Piotrowicach zderzyły się dwa samochody. Do tego kilka godzin temu zaraz za tunelem na DTŚ-ce w stronę Sosnowca zderzył się tir z samochodem osobowym.

Na Drogowej Trasie Średnicowej około 14.00 doszło do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia. Samochód marki Fiat 126P zderzył się z barierkami. Kolizja miała miejsce na zjeździe z estakady w kierunku Chorzowa. – Nie ma większych utrudnień na drodze – dowiedzieliśmy się na policji. Zator mogą powodować kierowcy przyglądający się rozbitemu maluchowi.

To jednak nie wszystko. W Katowicach-Ligocie dosłownie chwilę przed godziną 15.00 doszło do potrącenia pieszego na ulicy Piotrowickiej. Na szczęście przechodząca w niedozwolonym miejscu osoba nie odniosła większych obrażeń. Czynności związane ze zdarzeniem ciągle trwają, więc mogą występować utrudnienia na drodze. Pieszy zostanie ukarany mandatem karnym.

Reklama

Obecnie trwają też czynności związane z kolizją na ulicy Tymiankowej w Katowicach-Piotrowicach. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kilka godzin temu doszło również do zderzenia samochodu ciężarowego z osobówką, tuż za tunelem na DTŚ-ce w stronę Sosnowca. Nikomu nic się nie stało zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Samochód osobowy zaparkował następnie na wprost ciężarówki, przez co niektórym wydawało się, że wjechał pod prąd.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 12 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.