Samochód policyjny / fot. Erdem Yildiz
Reklama

Kolejny atak nożownika w Katowicach: Policja ciągle poszukuje nożownika, który zaatakował taksówkarza. Ofiara z ranami kłutymi trafiła do szpitala. 

Do napaści na taksówkarza doszło w niedzielę wieczorem, około godziny 22.00 na ulicy Pukowca w Katowicach. To tam pasażer po prosił aby kierowca się zatrzymał, a następnie uderzył go cegłą w głowę. Na tym jednak napastnik nie poprzestał – zadał taksówkarzowi kilka ran nożem.

Reklama

59-letni kierowca taksówki trafił do szpitala. Ciągle trwa poszukiwanie napastnika. To mężczyzna w wieku 20-30 lat, mający około 180 cm wzrostu.

Wiadomo, że sprawca wsiadł do taksówki w rejonie Osiedla Witosa. Na taksówkarzy w Katowicach padł blady strach, w końcu w przypadku napaści pozostają sami. Nie mogą liczyć na niczyją pomoc. Rodzime taksówki niestety nie separują kierowcy od pasażera, tak jak to ma miejsce w przypadku np. Stanów Zjednoczonych.

Katowice boją się noża

To kolejny w ostatnim czasie atak z użyciem noża w Katowicach. Najgłośniej było o wydarzeniu z sierpnia tego roku, na ulicy 3 Maja zginął od ciosów nożem 19-latek. Ostatecznie w tej sprawie wystosowano list gończy za Dariuszem N., który prawdopodobnie przebywa za granicą. 19-latek zginął w wyniku ulicznej sprzeczki.

Natomiast na początku listopada w Parku Kościuszki nieznany sprawca podciął gardło 62-letniej kobiecie, która wyszła na spacer z psem. Ciało ofiary znaleziono chwilę po godzinie 13.00

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.