/ fot. Galeria Katowicka

Specjalna maszyna drukuje torebki na prezenty w Katowicach. W Galerii Katowickiej pojawiło się ciekawe urządzenie. To specjalna maszyna vendingowa, która drukuje świąteczne torebki na prezenty z indywidualnymi dedykacjami. Koniec ze wstążkami i kolorowym papierem na prezenty? Całkiem możliwe, choć żeby skorzystać z maszyny, która w Katowicach będzie gościła do 24 grudnia potrzeba…smartphona.

Każdy może skorzystać z urządzenia, wystarczy mieć smartfona i uzupełnić kilka informacji na ekranie maszyny vendingowej. Dzięki temu każdy sam może stworzyć opakowanie na świąteczny podarunek, które zostanie szybko wydrukowane. Dodatkowo torebka może zawierać specjalną dedykację dla najbliższych.

Jak to działa? Klienci centrum handlowego, którzy chcą skorzystać z interaktywnej instalacji, powinni mieć zainstalowaną na smartfonie aplikację Galerii Katowickiej. W zakładce „Nagrody” zaznaczają opcję „świąteczna torebka prezentowa” i włączają zielony przycisk „odbierz”. Następnie wystarczy zeskanować kod QR umieszczony na maszynie. Na koniec do wyboru pozostają cztery motywy graficzne torebek oraz pojawia się możliwość wpisania imion osób – obdarowywanej oraz wręczającej prezent. Sam proces drukowania świątecznego opakowania zajmuje niecałą minutę.

Maszyna vendingowa została zaprojektowana i zbudowana przez katowicką firmę Netizens we współpracy z Visual Effect oraz Golden Rocket, które odpowiadały za design zewnętrzny urządzenia, projekty interfejsu użytkownika oraz integrację z programem lojalnościowym, który jest częścią aplikacji mobilnej Navishopper – stworzonej przez Sigma Group DK.

Maszyna będzie dostępna w Galerii Katowickiej do 24 grudnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.