Gwiezdne Wojny w Katowicach. Dzisiaj za darmo wyświetlą „Przebudzenie Mocy”

D. Frost

Gwiezdne Wojny w Katowicach: To nie tylko gratka dla wszystkich, którzy są fanami sagi Georga Lucasa, ale też dla każdego kto nie widział najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen. O godzinie 18.00 Gwiezdne Wojny „Przebudzenie Mocy” zostanie wyświetlone w American Corner na Uniwersytecie Śląskim. Pokaz jest całkowicie darmowy.

American Corner jest prowadzone przy współpracy UŚ i ambasady amerykańskiej. Jest to m.in. miejsce, w którym można znaleźć rzeczowe informacje odnośnie tego co się dzieje w USA – m.in. wydania gazet, dzienników etc.

Dzisiaj o godzinie 18.00 wyświetlona zostanie najnowsza część Gwiezdnych Wojen. – Premiera nowego filmu nawiązującego do historii Gwiezdnych Wojen sprzed ponad 30 lat wchodzi do kin przedpremierowo 15 grudnia – informują organizatorzy. – Wiemy, że powinniśmy puścić pierwszą trylogię Star Wars, aby odpowiednio przygotować się do premiery Rouge One: A Star Wars Story, jednak ze względu na nadmiar wydarzeń popołudniowych w naszej placówce możemy pozwolić sobie tylko na jeden pokaz filmowy w grudniu, ale za to jaki! – dodają.

Przewidziano też nagrody, dla osób, które zdecydują się na przebrania. Pokaz odbędzie się w American Corner Katowice ul. Bankowa 14, Uniwersytet Śląski, Wydział Matematyki
sala 438 Pawilon D. Wstęp oczywiście wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.