Jak się okazało Mikołaja można spotkać w Katowicach nie tylko 6 grudnia. Na spóźnialskich czekać będzie dzisiaj i w niedzielę (10-11 grudnia) w Centrum Handlowym 3 Stawy. Każdy chętny będzie mógł sobie zrobić zdjęcie z Mikołajem i wziąć udział w losowaniu nagród o łącznej wartości 44 tys. zł.

U-waga Święta to wielka akcja ważenia prezentów. Na wszystkich odwiedzających Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach będą czekały atrakcyjne nagrody – 880 kart podarunkowych o wartości 50 złotych, w sam raz na dodatkowe świąteczne zakupy. Łączna pula nagród to 44 tys. zł.

Co zrobić by wygrać nagrody? Każdy, kto dokonał zakupów za minimum 100 złotych, może wziąć udział w konkursie polegającym na prawidłowym oszacowaniu wagi prezentu.

Mikołaj czeka

W najbliższy weekend CH 3 Stawy przygotują też atrakcje dla najmłodszych – będzie można spotkać prawdziwego Świętego Mikołaja i zrobić sobie z nim zdjęcie!
Na dzieci czekać też będzie strefa zabawy z atrakcjami:

•    Manufaktura bałwanków – gdzie będzie można stworzyć i ozdobić kolorowe bałwanki wypełnione ryżem
•    Zdobienie bombek świątecznych
•    Warsztaty świątecznego origami
•    Tworzenie świątecznych ozdób nie tylko na choinkę – m.in. bombek, zawieszek, świątecznych kartek, aniołków
•    Tworzenie najdłuższego łańcucha choinkowego

Elfy opanują Katowice

W ten weekend w Katowicach będą grasowały elfy. Uwaga, spotkanie z nimi jest niebezpieczne, wywołuje nagły przypływ radości. Jest ich około 10 i są to pomocnicy Świętego Mikołaja. Mikołaj wyśle swoje elfy by zapraszały na spotkanie z nim właśnie w 3 Stawach. Elfy to przebrane w zielono-czerwone ubrania, pracowite i bardzo oddane istoty współpracujące ze Świętym Mikołajem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 + 6 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.