Szaleniec w BMW. Wyprzedzał na rondzie w Murckach (wideo)

D. Frost

W serwisie YouTube pojawił się filmik, od którego włos jeży się na głowie. Trudno sobie wyobrazić większą bezmyślność kierowcy BMW, który mógł spowodować poważny wypadek.

Na filmie nagranym z kamery umieszczonej przy przedniej szybie samochodu, widać jak kierowca BMW wyprzedza pojazd z dużą prędkością na rondzie w Katowicach-Murckach. BMW na szczęście nie uderzyło mocno w samochód. To zdarzenie mogło się skończyć bardzo źle.

Pamiętajmy, we wtorek Wszystkich Świętych, a to oznacza, że więcej samochodów pojawi się na drogach. Noga z gazu, bo sytuacja w Katowicach-Murckach pokazuje, że niektórzy wyłączają myślenie podczas jazdy samochodem.

Reklama

8 KOMENTARZE

  1. Też jeżdzę BMW i nie bardzo rozumiem co jest jasne? Debile jeżdżą nie tylko w BMW, a w eksperymencie Auto Swiata wyszło że najcześciej przepisy łamią kierowcy w Skodach…

    • Oczywiście, że istnieją normalni kierowcy BMW. Jednak marka cieszy się również wzięciem wśród patologii społecznej i wśród lokalnych cwaniaczków. Nie wnikam w metodologię badania Auto Świata, ale te stereotypy o kierowcach BMW nie wzięły się znikąd. Jakoś dziwnym trafem większość filmików na YT z agresywnym zachowaniem kierowcy, dotyczy właśnie tej marki. Przypadek?

  2. Wniosek taki się nasuwa, że jak już inwestować w kamerkę, to nie tylko z przodu ale i z tyłu. Numer rej. BMW trudno dostrzec. Chyba, że poszkodowany zapamiętał blachy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.