Mieszkańcy do radnego, radny do prezydenta

Michał Bulsa

Od lewej: Prezydent Marcin Krupa i radny Józef Zawadzki oraz Tomasz Szpyrka na sesji Rady Miasta / fot. Erdem Yildiz
Reklama

Mieszkańcy dzielnicy Brynów apelują o remont spękanej nawierzchni asfaltowej w rejonie ul. Józefa Gallusa 15. Według nich konieczny jest także remont chodnika. Mieszkańców wsparł  radny miejski Józef Zawadzki z Forum Samorządowego. 

Chodzi o rejon w okolicy sklepu „Rabat” przy ul. Józefa Gallusa 15. Mieszkańcy poprosili o załatwienie sprawy i wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej w tym miejscu. Według nich konieczna jest także modernizacja dojścia do sklepu (naprawa chodnika).

Reklama

Radny miejski Józef Zawadzki wsparł starania o remont w tamtej okolicy. W swojej interpelacji do prezydenta Marcina Krupy zaznaczył, że:

[…] Spękana, odkształcona warstwa asfaltowa nawierzchni z licznymi ubytkami powoduje, że teren wokół sklepu stwarza znaczne utrudnienia nie tylko dla klientów sklepu, ale również dla ruchu kołowego. Ponadto prowadzący do sklepu chodnik wykonany z płyt betonowych jest w złym stanie technicznym i nie zapewnia już tym samym osobom z niego korzystającym bezpiecznej i wygodnej komunikacji […].

Urzędnicy obecnie rozpatrują sprawę. Ewentualnymi naprawami zajmie się Miejski Zarząd Ulic i Mostów.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 16 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.