Silesia Business Park / fot. mat. pras.
Reklama

Pierwszą w Polsce siedzibą międzynarodowego koncernu Altium będą Katowice. Kolos z branży IT o australijskich korzeniach zadomowi się w Silesia Business Park.

Altium to globalny lider w zakresie rozwoju oprogramowania do projektowania kluczowych podzespołów urządzeń elektronicznych. Firma w Europie do tej pory była obecna w Karlsruhe (Niemcy), Amersfoort (Holandia) oraz Kijowie (Ukraina). Do budynku B kompleksu Silesia Business Park Altium wprowadzi się w październiku. W sumie zajmie prawie 770 mkw.

– Silesia Business Park staje się miejscem, gdzie swoją przestrzeń na przyszłość znajduje wielu globalnych graczy, którzy wierzą w Katowice. W jednym kompleksie obok siebie znajdą się działający na całym świecie przedstawiciele branży IT, firma konsultingowa oraz znany dystrybutor z branży FMCG – mówi Tomasz Zydorek ze Skanska Property Poland. – Wybór Polski i Katowic przez Altium – doświadczonego giganta na rynku IT to wspaniały dowód, że miasto wybija się w tej dziedzinie coraz wyżej. Jesteśmy pewni, że cennym specjalistom nowego najemcy będzie się u nas wygodnie pracowało – dodaje.

Reklama

Silesia Business Park, dzięki fasadzie w charakterystyczne czarne, złote i brązowe pasy, przywodzące na myśl popularny deser, przez mieszkańców Katowic został nazwany „tiramisu”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 25 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.