Patrol policji w Katowicach / fot. InfoKatowice.pl
Reklama

Kilka razy pisaliśmy już o złodziejach biżuterii w Katowicach. Zazwyczaj delikwent podbiega do ofiary zrywa łańcuszek i ucieka. Tak też było w przypadku 18-latka, który w czerwcu w trakcie festyny parafialnego w Dębie, okradł mieszkankę Katowic.  

Młody katowiczanin zerwał z szyi kobiety łańcuszek o wartości 2 tys. zł. Ostatecznie policjantom udało się wytypować sprawcę kradzieży.

Reklama

– Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że w napad odpowiedzialny jest 18-latek z  Katowic. Młodzieniec został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – informuje Jacek Pytel z katowickiej policji.

Śledczy udowodnili mu także kradzież srebrnej biżuterii o wartości 1,2 tys. zł. Złodziej okradł jeden z sklepów w centrum Katowic.

O podobnej sytuacji informowaliśmy ma początku lipca. Złodziej podbiegł do kobiety wysiadającej z tramwaju na Rynku i zerwał jej z szyi wart 2 tys. złotych łańcuszek. W tej sprawie udało się również zatrzymać sprawcę, okazał się nim 28-latek, znany policji z tego typu działań.

Reklama

1 Komentarz

  1. Szkoda tylko , że Ja czekam już 4 lata i ani słuchu o moich łańcuszkach i złodziejami! !!!!! Nawet jednego listu z policji nie dostałam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.