Miasto Katowice oraz Miasto Ogrodów zapraszają na wyjątkowy i niepowtarzalny koncert podsumowujący 15 lat działalności muzycznej Miuosha. Dom Aniołów Stróżów będzie na tym niezwykłym darmowym artystycznym wydarzeniu –  dadzą  się napić lemoniady i będą kwestować.

– Cały dochód ze sprzedaży lemoniady z naszego stoiska w strefie Chill trafi do aniołowych podopiecznych – mówi Piotr Śmigielski z Domu Aniołów Stróżów w Katowicach.

Dodatkowo przez cały koncert będzie można spotkać kwestujących wolontariuszy. – Jeśli chcecie pomóc weźcie piątaka dla dzieciaka i szukajcie osób w czerwonych t-shirtach z naszym anielskim logo – dodaje.

Reklama

Jednocześnie w katowickiej Strefie Kultury, na specjalnie przygotowanej scenie, Miuosh wraz z gośćmi z całej Polski zagra koncert łączący w sobie wszystko co przez 15 lat dawał słuchaczom. Wielu raperów i wokalistów, masa muzyków, kilku DJ’i i dwie orkiestry.

Podczas imprezy będzie prowadzona sprzedaż specjalnie przygotowanego na tę okazję trzypłytowego wydawnictwa MIUOSH “XV”. – Na tym nie koniec, dzięki przychylności artysty, który już od dłuższego czasu wspiera działania Domu Aniołów Stróżów będziemy tam przez cały czas. Będziemy prezentować naszą pracę z dzieciakami z Katowic i Chorzowa Batorego – mówi Śmigielski.

mioushplakat

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
10 + 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.