foto: Infokatowice.pl

W Katowicach na ulicy Stawowej trzech mężczyzn napadło na 25-letniego mieszkańca Gliwic. Ofiara starała się nie reagować na zaczepki, niestety napastnicy nie odpuszczali. Jeden z nich prysnął gazem w twarz 25-latkowi. Mężczyzna został też pobity.

– Do komisariatu przy ulicy Stawowej zgłosił się mieszkaniec Gliwic i poinformował o napadzie. Według relacji pokrzywdzonego trzej sprawcy zaczepili go gdy wyszedł z lokalu przy ulicy Opolskiej. Po zignorowaniu zaczepek, jeden z napastników prysnął mu w twarz gazem – informuje Jacek Pytel z katowickiej policji. –  25-latkowi udało się dojść do pobliskiego sklepu i poprosić o wodę. Gdy przemywał oczy ponownie podeszli do niego trzej mężczyźni. Jeden z nich uderzył go w twarz i przeszukał kieszenie ubrania. Ukradł mu telefon w etui, w którym pokrzywdzony miał jeszcze 700 złotych – dodaje.

Reklama

Policjanci w ciągu dwóch dni ustalili jednego ze sprawców. Okazał się nim poszukiwany, 25-letni mieszkaniec Katowic, który nie stawiał się na wezwania sądu w związku z innymi przestępstwami, których dokonał wcześniej.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 + 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.