Mieszkańcy Katowic, Knurowa, Bytomia i Raciborza to część zaginionych osób w naszym regionie. Szuka ich policja i szukają rodziny. W sobotę udało się szczęśliwie odnaleźć 79-letnią mieszkankę Częstochowy, która zaginęła dzień wcześniej. Poniżej prezentujemy krótką listę osób, które mamy nadzieję, z pomocą naszych użytkowników się odnajdą.  

Agnieszka Nawrotek-Nowak 53-latka z Katowic. Widziano ją po raz ostatni 15 lutego, gdy wyszła ze szpitala przy ul. Korczaka 27.

zaginion1

Jolanta Gmyrek, 52-latka z Bytomia. Wyszła z domu 21 lutego i słuch o niej zaginął. – Ostatni raz była widziana w miejscu swojego zamieszkania, czyli w Bytomiu na ul. Skwer Zelwerowicza – informuje bytomska policja. Kobieta ma około 168 cm wzrostu, w chwili zaginięcia miała na sobie pomarańczową lub ciemnobrązową kurtkę.

zaginion2

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami bytomskiej komendy, tel. 032 3888200 lub z najbliższą jednostką policji – tel. 997 i 112.

Roman Leśniak z Knurowa. 76 lat, 170 cm wzrostu i niebieskie oczy. Ostatni raz widziano go 13 lutego. Ubrany był w popielatą czapkę z daszkiem, granatową kurtkę i granatowe sztruksowe spodnie. Buty zimowe czarne. Zaginiony do dnia dzisiejszego nie skontaktował się z rodziną.

zaginion3

Ktokolwiek widział Romana Leśniaka lub ma jakiekolwiek informacje o jego losie proszony jest o kontakt z ITAKĄ – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych pod numerem +48 22 654 70 70. Można również napisać w tej sprawie do ITAKI: itaka@zaginieni.pl.

Kornelia Szymiczek 49-latka z Raciborza. 170 cm wzrostu i piwne oczy. Kobieta zaginęła 6 marca 2015 roku.

zaginion4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
23 − 21 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.