Radny Józef Zawadzki na sesji Rady Miasta (pierwszy od lewej) /fot. infoKatowice.pl
Reklama

Chyba najbardziej wyrazisty katowicki radny Józef Zawadzki na dzisiejszej sesji Rady Miasta lobbował za pracą dla dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe ma trafić w ręce spółki PTWP Event Center, która ma zarządzać obiektami. Obecnie Spodek nadzoruje MOSiR. 

– Trzeba się zastanowić, czy to dawać w prywatne ręce – stwierdził radny Józef Zawadzki. – Jeśli oddajemy, to niech dyrektor Wąsala też tam będzie, bo on to dobrze prowadzi – powiedział radny.

Reklama

Poniżej prezentujemy nagranie z sesji Rady Miasta, na którym radny Józef Zawadzki pyta prezydenta Marcina Krupę o pracę dla dyrektora MOSiR-u. Radny obawia się m.in. tzw. umów śmieciowych.

Co ciekawe radny wielokrotnie interpelował o pomoc w znalezieniu zatrudnienia dla mieszkańców Katowic. Natomiast na facebooku działa profil „Nie dla Wąsali w katowickim MOSiR”.

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Wow, Zawadzki przeszedł sam siebie. Szkoda, że miasto nie napisało w warunkach przetargu, że nie ważne kto wygra, dyrektorem ma być szkodnik Wąsala:)

  2. Wąsala, to jak pamiętam wybitny specjalista od chłodzenia lodu na lodowisku w Spodku i niezastąpiony ekspert od marnowania potencjału hali widowisko – sportowej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 29 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.