foto: Infokatowice.pl
Reklama

Radna miejska Krystyna Panek zwróciła się do prezydenta Marcina Krupy z prośbą, by rozważyć modernizację placu zabaw oraz ogrodzenia wokół Miejskiego Przedszkola nr 23 w Dębie. Ogrodzenie ma powstrzymać „różny element”.

W swojej interpelacji Krystyna Panek zaapelowała, by w 2016 roku doposażyć przedszkolny plac zabaw. Według jej wyliczeń koszt takiej inwestycji wyniósłby około 30 tysięcy złotych. Obecnie plac zabaw jest ubogi, a dodatkowo niszczony przez postronne osoby, które wchodzą na teren przedszkola przez zdewastowane ogrodzenie.

Reklama

W swojej interpelacji radna wskazała, że:

[…] W chwili obecnej bardzo ubogi plac zabaw jest ogrodzony zniszczoną siatką ogrodzeniową. Po zamknięciu przedszkola na plac zabaw wchodzi różny element, który niszczy obecne ogrodzenie i pozostawia ślady swojego pobytu na terenie przedszkolnym. W związku z powyższym jest ogromne zagrożenie życia i zdrowia starszych oraz dzieci. Proszę Pana Prezydenta o podjęcie pilnych działań i poinformowanie mnie o sposobie załatwienia wyżej wymienionej sprawy […].

Koszt modernizacji ogrodzenia został oszacowany na około 70 tysięcy złotych. Sprawę w ciągu miesiąca rozpatrzy Urząd Miasta Katowice.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
29 − 22 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.