policja / fot. Infokatowice.pl

Przy ulicy Obrońców Westerplatte, naprzeciw wodociągów policja znalazła zwłoki mężczyzny przed trzydziestką. Ciało znaleziono 26 grudnia i do dzisiaj nie wiadomo jak mężczyzna się nazywał ani w jakich okolicznościach zmarł. Policja ujawniła rysopis nieboszczyka.

Rysopis: włosy zaczesane do tyłu ciemnobrązowe, oczy niebieskie, na twarzy zarost kilkudniowy w postaci brody i wąsów. Na klatce piersiowej po lewej stronie mężczyzna miał  tatuaż z wizerunkiem słuchawek i nut pod którym umieszczony jest napis ,,Ja rzeźbię ciszę słowami dla Ciebie pod powiekami”, na wewnętrznej części przedramienia prawego tatuaż – podłużny napis ,,Silesian Story”, na wewnętrznej części prawego ramienia tatuaż – ,,19º”

Zmarły ubrany był w niebieskie jeansowe spodnie marki ,,Qizhen”, czarno-żółte adidasy  marki Nike Air Max, czarna podkoszulkę z białym napisem ,,Massdnm Classic” , bluzę koloru czarnego z szarym napisem ,,Tabasko” oraz kurtkę z kapturem koloru ciemno szarego marki Nike.

Miał przy sobie dwa pęki kluczy, dwie zapalniczki oraz medalik z wizerunkiem Matki Boskiej koloru żółtego.

Wszyscy, którzy mogą pomóc ustalić tożsamość mężczyzny proszeni są o kontakt z policjantami z komisariatu V w Katowicach przy ulicy Lwowskiej  7, telefon 32-200-3700

Aktualizacja godzina 14:10: Policja ustaliła dane osobowy zwłok znalezionych przy ul. Obrońców Westerplatte. Jest to 30-letni mieszkaniec Katowic, który prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Nadal trwają czynności wyjaśniające wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 14 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.