Brynów Ptasie Osiedle / foto: Christine Danielyan

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna w grudniu kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych w różnych dzielnicach miasta.

Centrum
W grudniu, nadal będą prowadzone prace renowacyjne kanalizacji ogólnospławnej w ulicy Mikołowskiej, na odcinku od ulicy Poniatowskiego do wiaduktu PKP. Z ruchu nadal czasowo będzie wyłączany środkowy pas jezdni na odcinkach gdzie będą prowadzone prace renowacyjne. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu wykonawca znaczną część prac będzie prowadził w godzinach nocnych.

Piotrowice
Kontynuowane będą prace budowy kanalizacji w ulicy Barcelońskiej, na odcinku od ulicy Sępiej do budynku nr 23. Jezdnia zwężona będzie połówkowo w miejscach prowadzonych robót. Mogą wystąpić lokalne utrudnienia w ruchu w ulicy Szewskiej, w rejonie rzeki Mlecznej, gdzie będzie wykonywana kanalizacja sanitarna.

Reklama

Brynów
Kontynuowane będą prace budowy kanalizacji w ulicy Cietrzewi.

Giszowiec
Trwa budowa kanalizacji w ulicy Radosnej. Prace realizowane będą od skrzyżowania z ulicą Przyjazną w kierunku ulicy Kwiatowej oraz od ulicy Przyjaznej w kierunku ulicy Batalionów Chłopskich.

Bieżące informacje o projekcie można uzyskać na stronach internetowych www.kiwk.katowice.pl i www.kanalizacja-katowice.pl, a także kontaktując się ze spółką Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna pod adresem e-mail: kiwk@kiwk.katowice.pl lub numerem telefonu (32) 350 00 75.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 10 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.