Rynek w Katowicach / fot. Urząd Miasta Katowice - Facebook / Facebook.com/Katowice.eu?fref=ts

Władze Katowic poinformowały, że od 1 grudnia do 29 lutego na rynku będzie otwarte lodowisko sezonowe. Jego zorganizowaniem i utrzymaniem zajmie się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji (MOSiR).

W sezonie 2015/2016 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Katowicach planuje uruchomienie lodowiska sezonowego na katowickim Rynku. Będzie ono funkcjonowało w okresie od 1 grudnia 2015 r. do 29 lutego 2016 r. Według wyliczeń władz miasta szacunkowy koszt organizacji i utrzymania lodowiska (wypożyczenie, media, ochrona, obsługa) wyniesie około 100 tys. złotych.

O uruchomieniu lodowiska poinformował wiceprezydent miasta Waldemar Bojarun w odpowiedzi na zapytanie radnego Marka Nowary, postawione na październikowym posiedzeniu Komisji Budżetu Miasta.

7 KOMENTARZE

  1. A czy to będzie jedyne otwarte lodowisko w Katowicach??? Rok temu było na kąpielisku Bubla, czy w tym sezonie również będzie na Bugli???

  2. Czy ktoś z autorów tego prosta w ogóle odpowiada na komentarze które często są pytaniem czy trzeba specjalnie dzwonić do UM???!!!

  3. po rozłożeniu jarmarku widzę już jakiej wielkości będzie to lodowisko, godne pożałowania. Ja chcę moje przy bugli albo kościuszki, a nie takie coś co powstało tylko dla dzieci. Bo ilę tam się osób zmieści 10?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.