Kiermasz Bukinistów / fot. Szymon Kosek / InfoKatowice.pl

Katowiccy antykwariusze zapraszają na drugą edycję Nocy Bukinistów. Impreza ma za zadanie promocję czytelnictwa oraz lokalnych sprzedawców książek. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła czytelników z Katowic, miast sąsiednich, a także innych rejonów naszego kraju.

Noc Bukinistów 2015 odbędzie się w piątek 11 września na ulicy Stawowej, przy Kiermaszu Bukinistów Śląskich. Rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do północy. W tym czasie będzie można zakupić książki po niższych, promocyjnych cenach przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.

W zeszłym roku Noc Bukinistów cieszyła się dużym zainteresowaniem. Wśród gości przeważali oczywiście ci ze Śląska, Krakowa, ale byli i tacy, którzy przyjechali do nas z Poznania – mówi Łukasz Suszek, pomysłodawca imprezy, właściciel antykwariatu Sofa Literacka – Chcemy, by nasza impreza odbywała się co roku i na stałe wpisała w kalendarz imprez kulturalno-handlowych na Śląsku.

Reklama

Nocy Bukinistów w tym roku odbywa się pod patronatem InfoKatowice.pl. W przyszłym tygodniu na naszym portalu pojawią się również informacje o konkursie, który przygotowaliśmy dla Was wraz z antykwariuszami. Do wygrania oczywiście nagrody książkowe.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
18 − 2 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.