Na ul. Dąbrówki mieszkanka Katowic zobaczyła jak mężczyzna włamuje się do samochodu. Zawiadomiła policję, dzięki jej interwencji udało się zatrzymać seryjnego złodzieja, który tylko na tej ulicy włamał się do kilku pojazdów.

– Oficer dyżurny z katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie od mieszkanki Katowic o włamaniu do samochodu zaparkowanego na ulicy Dąbrówki. Już po chwili stróże prawa byli na miejscu, a po kolejnych kilku minutach w radiowozie, z kajdankami na rękach siedział sprawca włamania. Zatrzymany 58-latek włamał się do corsy, z której ukradł radioodtwarzacz. Okazało się, że nie były to jego jedyne przestępstwa. Policjanci zajmujący się sprawą ustalili, że mężczyzna odpowiedzialny jest za pięć kolejnych włamań do innych pojazdów zaparkowanych również na ulicy Dąbrówki. Mężczyzna usłyszał już sześć zarzutów, jednakże jak mówią śledczy sprawa jest rozwojowa – informuje policja.

Złodziej był niezwykle dobrze przygotowany, miał ze sobą specjalistyczne narzędzia. Sprawca jest recydywistą dlatego grozi mu aż 15 lat pozbawienia wolności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
27 − 17 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.