Od poniedziałku, 15 czerwca Boot Camp Polska rozpoczyna tydzień darmowych treningów w 10 miejscowościach w całym kraju, również w Katowicach. Celem akcji „Ruszamy Polskę z kanapy” jest zachęcenie do podjęcia ćwiczeń na świeżym powietrzu. Organizatorzy liczą, że w bezpłatnych treningach z Boot Camp Polska może wziąć udział nawet 2 tys. uczestników. W Katowicach treningi odbędą się w Dolinie Trzech Stawów w dniach 16, 17 i 18 czerwca.

Boot Camp stanowi alternatywę dla zamkniętych sal siłowni i dobry sposób na szybką poprawę sylwetki, formy i samopoczucia oraz zahartowanie organizmu. Uczestnicy ćwiczą w parach i grupach wzajemne motywując się i budując relacje, które rzadko zawiązują się nawet między stałymi bywalcami klubów fitness. Zajęcia prowadzone przez licencjonowanych trenerów Boot Camp Polska odbywają się na świeżym powietrzu, to aktywności sportowe inspirowane ćwiczeniami wykonywanymi w trakcie szkoleń armii amerykańskiej. Mimo to skala trudności wykonywanych ćwiczeń nie jest duża i pozwala na dołączenie również osobom, które wcześniej nie były aktywne fizycznie.

Reklama

Największą popularnością treningi w tej formule cieszą się w takich krajach, jak USA, Wielka Brytania, RPA, Australia oraz Holandia. Od dwóch lat zajęcia Boot Camp odbywają się również w Polsce i szybko zdobywają zwolenników. W ciągu ostatnich dwóch lat liczba trenujących wzrosła trzykrotnie i szacuje się, że aktualnie regularnie na treningi uczęszcza około 5 tys. osób. Zajęcia odbywają się w całej Polsce, najwięcej osób ćwiczy Boot Camp w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Radomiu i Zielonej Górze.

bootcamp2

W Katowicach treningi odbędą się 16, 17 i 18 czerwca o godzinie 19:00 przy parkingu na ul. Francuskiej 180 w Dolinie Trzech Stawów. Ćwiczenia będą trwały godzinę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 + 16 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.