ChillBoat

Za 2-3 tygodnie przy Stawie Kajakowym w Dolinie Trzech Stawów otwarta zostanie wypożyczalnia łodzi Chillboat, wprowadzających nowe standardy w rekreacji wodnej.

Łodzie ChillBoat są napędzane silnikami elektrycznymi, co czyni je cichymi i ekologicznymi. Są też bardzo łatwe w obsłudze i można z nich bezpiecznie korzystać nawet w bardzo upalne dni – od palącego słońca uchroni nas bowiem specjalny baldachim. Pływać takimi łódkami mogą nawet dzieci, które ukończyły 10 lat. Do tej pory łódki ChillBoat spotkać można było m.in. na tyskich Paprocanach oraz w marinach w Polsce i poza granicami naszego kraju.

Bartosz Szymała z Przedsiębiorstwa Wielobranżowego “GALTEX” zapewnia, że łódki będą dostępne dla użytkowników pod koniec czerwca, najpóźniej na początku lipca. – Na początku udostępnimy dwie łódki, aby sprawdzić, jakim się cieszą zainteresowaniem – powiedział Szymała. – Jeśli mieszkańcy będą chcieli z nich korzystać, to w przyszłości na pewno będzie ich więcej – dodał.

Reklama

Cena wypożyczenia łódki ChillBoat nie jest jeszcze znana. Szymała w rozmowie z portalem potwierdził, że będzie skalkulowana tak, aby mogli z nich korzystać mieszkańcy Katowic oraz turyści odwiedzający nasz region.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
24 − 19 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.