Uroczysta sesja Rady Miasta / fot. Vardges Muradyan / InfoKatowice.pl

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się dzisiaj X uroczysta sesja Rady Miasta z okazji 25. rocznicy reaktywacji samorządu terytorialnego w Polsce.

– Zarówno radni, jak i członkowie zarządu miasta oraz prezydenci miasta w kolejnych kadencjach samorządu dali wyraz niewątpliwego zaangażowania w sprawy Katowic, co pozwoliło w 25. latach na zmianę jego wizerunku, na zmianę sposobu jego postrzegania w Polsce, Europie i na świecie – czytamy w przyjętym przez radnych oświadczeniu.

Podczas uroczystej sesji zaprezentowano film podsumowujący ostatnie 25 lat w Katowicach

Reklama

Przemawiali również prezydenci – były Piotr Uszok oraz aktualny Marcin Krupa. – Wreszcie jest moda na mieszkanie w Katowicach – stwierdził Marcin Krupa. Posłuchajcie.

3 KOMENTARZE

  1. Panie prezydencie, jak się uprawie propagandę sukcesu, to choć trochę trzeba się trzymać faktów. Jaka moda na mieszkanie w Katowicach, skoro w mieście jest coraz mniej mieszkańców???

  2. Wiem, że głupi lud wszystko kupi, ale jednak bez przesad. Krupa, co ty piep… jeszcze niedawno tu był 370 tys. ludzi, a teraz jest jakieś 290. I to wszystko w czasach, gdzie na świecie coraz więcej ludzi mieszka w miastach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 9 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.