Podczas sobotniego meczu GieKSy z Arką Gdynia odbędzie się wielki finał projektu Zagraj na Bukowej.

Zagraj na Bukowej to profesjonalne treningi katowickich, mysłowickich i jaworznickich dzieci z przedstawicielami GKS-u Katowice. Dzięki wspólnym zajęciom wśród najmłodszych kształtowane są postawy fair play, aktywność fizyczna i sympatia do piłki nożnej. Nagrodą dla najlepszych jest występ na płycie głównej stadionu GKS Katowice. – Dla wielu dzieci to początek przygody z piłką, ale oprócz zabawy sprawdzamy ich predyspozycje i niektóre dobrze rokują na przyszłość. Dzięki tym zajęciom możemy wyłonić najlepszych. Będziemy bacznie obserwować najmłodszych podczas wielkiego finału i wyróżniające się osoby zaprosimy na treningi roczników GKS-u – wyjaśnia wiceprezes Akademii Piłkarskiej „Młoda GieKSa” Tomasz Rogalski.

Sponsorzy dostrzegają pozytywny wydźwięk akcji, o której słychać już w całej Polsce, gdyż została wyróżniona w konkursie Dyrektor Marketingu 2013. W dniu dzisiejszym I Makroregionalny Oddział w Katowicach BZ WBK jako sponsor zdecydował się wesprzeć sobotni Wielki Finał. Od początku w projekt zaangażowały się firmy Denso i Węglosmyk. – Cieszy nas fakt, że projekt ten rośnie w siłę. Jeszcze niedawno zostaliśmy docenieni w plebiscycie portalu Mediarun.com w kategorii “Wyjątkowa efektywność społeczna”, a już dziś głównym sponsorem V finału Zagraj na Bukowej jest Bank Zachodni WBK – podkreśla kierownik ds. marketingu GKS-u Olga Bieganowska.

Eliminacje i wielki finał to tylko część atrakcji zaplanowanych w tym dniu. Dla dzieci zostały przygotowane liczne niespodzianki – m.in. darmowy wstęp na mecz, słodkie upominki, darmowe posiłki, konkursy, dmuchańce, bramka celnościowa, malowanie twarzy i moc gadżetów. Przy Bukowej Dzień Dziecka zostanie przedłużony do 6 czerwca. Od 10:30 rozpoczną się eliminacje, a finał w przerwie meczu GKS – Arka. Od początku Zagraj na Bukowej są również sponsorzy: Denso i Węglosmyk.

1 Komentarz

  1. tak spytam…”profesjonalne treningi…z przedstawicielami GKS-u Katowice” to synonim zwrotu “skromność to ich dewiza”????
    gdyby chociaż przestali używać tego wsiowego zgiek-szczania to może bym i z czasem polubił ten fusbal w wydaniu GKS-u, a tak pozostaje liczyć na to, że może Rozwój, pomimo braku sensownego finansowania ze strony miasta, jednak wyrusza tych szprajowych artystów, szczających gdzie popadnie po murach tymi swoimi barwami i “nazwami”….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
22 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.