Artur Maciaszczyk / Infokatowice.pl
Reklama

Dwaj mieszkańcy Katowic zostali napadnięci przez grupę mężczyzn w wieku 18-19 lat. Poznali ich w klubie, gdzie razem pili alkohol. Następnie postanowili udać się na ławki przy ul. Bankowej z nowymi znajomymi. Tam doszło do pobicia i kradzieży.

–  Pokrzywdzeni rozdzielili się. Każdy z nich usiadł na ławce w osobnej grupie nowych kompanów. W pewnym momencie jeden z pokrzywdzonych wyjął telefon aby sprawdzić godzinę. IPhon wartości kilkuset złotych został mu wtedy wyrwany z ręki. Sprawca kradzieży uciekł. Jego kompan nie chciał być gorszy i znienacka zaatakował. Mieszkaniec Katowic został przewrócony na ziemię, pobity i okradziony ponownie. Bandyta zabrał mu portfel i zegarek. Koledzy sprawców z sąsiedniej ławki również postanowili się wzbogacić. Pobili drugiego pokrzywdzonego i ukradli mu telefon komórkowy oraz portfel. Kilkanaście minut po otrzymaniu informacji i rozbojach, policyjni wywiadowcy zatrzymali trzech podejrzanych – informuje policja.

Reklama

Trzej sprawcy to mężczyźni w wieku od 18-19 lat. Grozi im kara 12 lat pozbawienia wolności. Złodziej Iphona jest ciągle poszukiwany.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
14 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.