Basen / fot. Infokatowice.pl
Reklama

Zgodnie z zapowiedziami prezydenta Marcina Krupy zamiast parku wodnego w Katowicach powstaną trzy baseny. Miasto rozstrzygnęło przetarg na badania gruntu w miejscach gdzie obiekty są planowane. Zamiast trzech lokalizacji firma Geo-Industrial, która złożyła najlepszą ofertę, zbada cztery miejsca.

Pierwsza lokalizacja, która będzie badana to działka przy ul. Hallera i Konnej w Szopienicach-Burowcu. Druga zlokalizowana jest w Brynowie przy ul. Kościuszki i Zgrzebnioka, trzecia przy ulicy Wczasowej w Ligocie-Zadolu, a czwarta w Bogucicach na styku ulic Bohaterów Monet Cassino, Leopolda i Wiertniczej. Wykonawca musi w ciągu 120 dni jasno poinformować magistrat czy w każdej z lokalizacji istnieje możliwość budowy basenu.

Reklama

Miasto planuje ukończyć budowę trzech basenów w 2019 roku. W przyszłym roku, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, ruszy budowa pływalni.

Reklama

1 Komentarz

  1. jak znam zycie to Bogucice zostana pominiete.Na Zadolu jest juz basen wprawdzie letni ,ale jak go obudowac to mogłby sluzyc w inne pory roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
17 + 17 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.