IloveRally Katowice / fot, MP

Już 30 maja odbędzie się wielkie rajdowe show w samym sercu miasta. Katowice zmienią się na jeden dzień w stolicę rajdów samochodowych, a wszystko to za sprawą ósmej już edycji imprezy motoryzacyjnej –  iLoveRally. 

Główny organizator – Stowarzyszenie X, umożliwi mieszkańcom województwa przeżyć sportowe emocje w samym ścisłym centrum, bowiem trasa przebiegać będzie ulicami: Uniwersytecką, Bankową, Piastowską i Chełkowskiego pod najwyższym budynkiem w Katowicach – budynkiem Altus oraz na terenach Uniwersytetu Śląskiego.

Mapa trasy rajdu
Mapa trasy rajdu

Każdy, kto interesuje się sportami motorowymi, będzie mógł z bliska podziwiać prawdziwe wyścigowe i rajdowe bestie, obserwować pokazy driftu, porozmawiać z mechanikami i zawodnikami, podzielić się swoją pasją z innymi. Na wszystkich kibiców, którzy 30 maja odwiedzą imprezę iLoveRally, będą czekały liczne atrakcje i konkursy.

Stowarzyszenie X zaplanowało pokazy ratownictwa, symulator dachowania, FoodTracki, ekipę z Wrak Race Silesia, będzie można oddać krew i przejść szybki kurs pierwszej pomocy – to wszystko w otwartym Parku Kibica. Dla najwytrwalszych o 16:00 planowana jest w budynku Altus konferencja z gośćmi specjalnymi gdzie porozmawiamy o bezpieczeństwie w ruchu drogowy, o nowych przepisach, o  budżecie obywatelskim, ale przede wszystkim o rajdach samochodowych i ich rozwoju w Polsce. Na uważnych kibiców będą czekać nagrody!! Do tej pory iLR odwiedzili tacy znakomici goście jak Tomek Kuchar, Kajetan Kajetanowicz, Tomek Czopik, Sobiesław Zasada czy obecny Mistrz Polski – Wojtek Chuchała.

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
21 − 15 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.