Już dzisiaj startuje kolejna część sztandarowego projektu GKS-u Katowice „Zagraj na Bukowej”, który cieszy się dużą popularnością wśród najmłodszych sympatyków klubu.

Zagraj na Bukowej to akcja społeczna przygotowana wspólnie z placówką opiekuńczo-wychowawczą Dom Aniołów Stróżów, stowarzyszeniem kibiców GKS-u Katowice „SK1964” oraz Akademią Piłkarską „Młoda GieKSa”. W ramach wspólnych treningów w Katowicach, Mysłowicach i Jaworznie, najmłodsi mogą spotkać się ze swoimi idolami z Bukowej. – Projekt skierowany jest do dzieci wieku szkolnym, zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Treningi będą odbywać się przy szkolnych boiskach w dwudziestu lokalizacjach. Cieszy fakt, że dzięki temu projektowi aktywizujemy dzieci do spędzania wolnego czasu na sportowo – podkreśla kierownik działu marketingu Olga Bieganowska.

W piątej edycji zapowiada się znów zapowiada się rekordowa frekwencja. W poprzedniej części w treningach uczestniczyło 1800 najmłodszych adeptów futbolu, teraz w okresie wiosenno-letnim na pewno znów licznie pojawią się na boiskach całe rodziny. Nic więc dziwnego, że akcję wspierają partnerzy biznesowi, którzy chcą być blisko lokalnych społeczności. Z „Zagraj na Bukowej” od początku jest firma Denso, do której dołączył także partner Węglo Smyk. – Jako japońska firma staramy się też być blisko ludzi z pasją i wszelkich przedsięwzięć prospołecznych. Nie zawiedliśmy
się na dotychczasowej współpracy z GKS-em Katowice, dlatego po raz kolejny będziemy wspierać projekt Zagraj na Bukowej, gdyż to szlachetna inicjatywa – wyjaśnia dyrektor Denso Polska Jacek Gwóźdź.

Reklama

Pierwsze treningi w ramach akcji odbędą się dzisiaj o godz 18.00 w następujących lokalizacjach: Bogucice, Dąbrówka Mała, Koszutka, Mysłowice Janów OSP, Mysłowice Piosek, Osiedle Paderewskiego, Piotrowice, Osiedle Tysiąclecia, Wełnowiec, Zawodzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
12 + 4 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.