Miejski Zarząd Ulic i Mostów w Katowicach ogłosił przetarg na remont ulicy Juliusza Słowackiego, na odcinku między ulicami Adama Mickiewicza i 3 Maja. Prace mają być wykonane jeszcze w tym roku.

Przetarg na realizację zadania „Przebudowa ul. Słowackiego w Katowicach wraz z przebudową sygnalizacji świetlnej i oświetlenia ulicznego” został ogłoszony 23 kwietnia br. W ramach prac remontowych zostanie sfrezowana nawierzchni jezdni. Następnie zostaną ułożone nowe krawężniki, podbudowa i nawierzchnia jezdni. Wzdłuż ulicy powstaną chodniki z kostki nieregularnej i z płyt granitowych. Ponadto zmodernizowane zostanie oświetlenie, a także sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. J. Słowackiego z ul. A. Mickiewicza.

Firmy chętne do stanięcia w przetargu będą musiały wpłacić wadium w wysokości 50 000 złotych. Dodatkowo będą musiały spełnić wymogi potencjału technicznego i doświadczenia. Kryteria oceny ofert, które wpłynął do MZUiM, będą poddane następującej ocenie: cena – 85%, termin wykonania – 5%, okres rękojmi – 10%. Termin składania ofert przez zainteresowane podmioty upływa 8 maja br.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.