Samochód policji w Katowicach / fot. A. Maciaszczyk / Infokatowice.pl
Reklama

Do sklepu na ul. Agnieszki weszło trzech mężczyzn, przyszli ukraść skrzynkę piwa. Jeden z nich uderzył ekspedientkę, która chciała udaremnić kradzież. Wołanie o pomoc kobiety nie pozostało bez odzewu.

– Do sklepu spożywczego weszło trzech mężczyzn. Dwóch zablokowało drzwi, a trzeci podszedł do skrzynek z piwem i zabrał jedną z nich. Kradzież próbowała udaremnić 38-letnia ekspedientka, która została uderzona przez jednego z bandytów. Po wyjściu ze sklepu mężczyźni zaczęli uciekać. Dwaj świadkowie, którzy zareagowali na krzyk sprzedawczyni ruszyli w pogoń za złodziejami. Zatrzymali dwóch. Mężczyzna, który uciekał ze skrzynką piwa przewrócił się, większość butelek rozbiła się na ulicy. W międzyczasie została wezwana policja. Wywiadowcy zatrzymali trzeciego złodzieja. Zatrzymani to mieszkańcy Katowic w wieku 20, 24 i 25 lat – informuje katowicka policja.

Wszyscy odpowiedzą za kradzież rozbójniczą – grozi za to 10 lat pozbawienia wolności.

– Naszym bohaterom gratulujemy wyjątkowego zaangażowania i profesjonalizmu w działaniu. Postawa, którą zaprezentowaliście stanowi powód do dumy. Panów postępowanie zasługuje na słowa uznania i szacunek – piszą w komunikacie katowiccy policjanci.

Reklama

1 Komentarz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 9 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.