Urząd Miasta Katowice / infokatowice.pl / Artur Maciaszczyk
Reklama

Do 28 lutego Urząd Miasta Katowice czeka na zgłoszenia przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy chcieliby doradzać urzędnikom.  W mieście powstanie baza ekspertów NGO oraz lista zadań, które docelowo trafią w ręce organizacji pozarządowych.

– W katowickim Urzędzie Miasta powstaną zespół ds. opracowania listy zadań publicznych proponowanych do przekazania organizacjom pozarządowym i baza ekspertów złożona z przedstawicieli NGO. Kandydaci muszą wykazać się wiedzą i doświadczeniem dotyczącym zadań z zakresu pożytku publicznego – informuje Dariusz Czapla z biura prasowego katowickiego magistratu.

Reklama

To efekt spotkania prezydenta Marcina Krupy z przedstawicielami katowickich NGO-sów, do którego doszło w połowie stycznia. Jeszcze w trakcie kampanii wyborczej Marcin Krupa deklarował w swojej umowie z mieszkańcami: „powołanie pełnomocnika ds. organizacji pozarządowych i stworzenie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu”.

Zainteresowani mogą się w tej sprawie kontaktować z Wydziałem Polityki Społecznej Urzędu Miasta Katowice (Agnieszka Lis, agnieszka.lis@katowice.eu, tel. (0-32) 25-93-746). Zgłoszenia można wysyłać do 28 lutego.  

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
26 − 3 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.