Urząd Miasta Katowice / Fot. Artur Maciaszczyk / Infokatowice.pl

Prezydent Miasta Katowice wydał zarządzenie, w  którym przeznacza prawie 250 000 złotych na zabezpieczenie działki po firmie Eko-Szop na terenie dawnej HMN Szopienice przy ul. ks. majora Karola Woźniaka.

Zarządzeniem nr 81/2015 z dnia 10 lutego br. Prezydent Miasta Katowice rozdysponował 248 300 złotych z rezerwy celowej na zarządzanie kryzysowe. Fundusze zostaną przeznaczone na tymczasowe zabezpieczenie terenu przy ul. ks. majora Karola Woźniaka (teren dawnej HMN Szopienice). Jest to działka do niedawna użytkowana przez spółkę Eko-Szop.

Reklama

W uzasadnieniu podkreślono, że „jest to teren, na którym pozostawiono bez nadzoru nieczynną instalację do przetwarzania odpadów wraz z dużą ilością składowanych odpadów niebezpiecznych. Teren zostanie ogrodzony, będzie monitorowany, zostanie przeprowadzony także remont i uzupełnienie oświetlenia. W zarządzeniu zawarto także informację, że ogrodzenie terenu „ma przeciwdziałać zagrożeniu ludzkiego zdrowia oraz zanieczyszczenia środowiska”.

2 KOMENTARZE

  1. DENERWUJE MNIE BRAK KONSEKWENCJI LUB NIWIEDZA URZEDNIKOW, EKO SZOP TO FIKCJA – EKO SZOP A EKO HARPOON-REWITAL TO CIAGLE TA SAMA FIRMA KTORA TRZAS EKO HARPOON Z CZASTKOWA MAZOWIECKIEGO MOZE CBS POWINNO ZAINTERESOWAC SIE POWIAZANIAMI MIEDZY TYMI FIRMAMI PSEUDO PREZESAMI I PROKURENTAMI. DO WRZESNIA 2014 ROKU ZA WSZYSTKIM STAL – STALI WLASCICIELE Z EKO HARPOON TO ONI DECYDOWALI O TYM CO DZIALO SIE W TEJ FIRMIE DO JEJ UPADKU TYM BARDZIEJ ZE TO EKO HARPOON WYWIOZL WIEKSZOSC MAJATKU Z TERENU EKO SZOP

  2. KILKA OSOB WIE ZE NA POCZATKU WRZESNIA W BIUROWCU PRZY WOZNIAKA 12c ODBYLO SIE SPOTKANIE KILKU OSOB A MIANOWICIE KOSTRZEWY Z EKO HARPOON Z CZASTKOWA MAZOWIECKIEGO, MIKLASZEWSKIEGO Z EKO IMPEX pseudo PROKURENTA TO NA JEGO KONTO SZLY PIENIADZE ZA ODPADY CHEMICZNE KTORE PRZYJMOWAL ,,eko szop,, MICZHALIK BOGDAN TEN TO BYL WSZYSTKIM PREZESEM I PROKURENTEM DO WYBORU.OMAWIANO STRATEGIE CO ROBIC ABY Z TEJ OCZYSZCZALNI WYCISNAC JESZCZE NA KONIEC JAK NAJWIECEJ PIENIEDZY . NAZWA EKO SZOP TO CZYSTA FIKCJA I OSZUSTWO.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 11 =


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.