Janów / foto: Michał Bulsa
Reklama

Katowicka Infrastruktura Wodociągowo – Kanalizacyjna Sp. z o.o. w lutym kontynuować będzie prace mające na celu budowę i przebudowę sieci kanalizacyjnych. Wiązać się to będzie z utrudnieniami w ruchu w kilku dzielnicach miasta.

Dąbrówka Mała

Reklama

W ulicy gen. Le Ronda wykonywane będą roboty renowacyjne kanalizacji. Może powodować to lokalne utrudnienia dla ruchu pieszych i pojazdów w części między ulicą Strzelców Bytomskich a przejazdem kolejowym.

Janów

W związku z prowadzonymi robotami budowy kanalizacji zwężone połówkowo będą ulice: Grodowa (od numeru 13 do ulicy Leśnego Potoku), Leśnego Potoku (od numeru 3 do 10, od numeru 65 do 75 oraz od numeru 24 do ulicy Grodowej). W ulicy Oswobodzenia prace wykonywane będą od numeru 78 do 106. Po zakończeniu prac w tych ulicach odtwarzane będą drogi i chodniki.

Nikiszowiec

W związku z pracami budowy kanalizacji w ulicy Odrowążów obowiązywać będzie całkowite zamknięcie jezdni na odcinku od ulicy Czechowa do ulicy Giszowieckiej. Również całkowicie zamknięta będzie ulica Giszowiecka od ulicy Ficka do ulicy Św. Anny. Połówkowo zamknięta będzie ulica Św. Anny oraz ulica Czechowa, od ulicy Ficka do ulicy Św. Anny. W Kolonii Wysockiego połówkowe zajęcie jezdni dotyczyło będzie ulic: Braci Woźniaków, Kulika oraz Szopienickiej w rejonie wiaduktu.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
19 − 13 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.