Foto: Autobusy w Katowicach / D. Ślusarczyk Infokatowice.pl

KZK GOP informuje, że z powodu remontu przejazdu kolejowego przy ul. Boya-Żeleńskiego w Kostuchnie od godziny 16:00 w dniu 5 grudnia (piątek) do godziny 7:00 w dniu 8 grudnia (poniedziałek) wprowadzone zostaną tymczasowe trasy przejazdów dla linii autobusowych nr: 688, 689, 695 i 905N.

Linia nr 688

Kierunek do Tychów – po obsłudze przystanku „Kostuchna Kościół” autobusy skierowane zostaną ulicami: Boya–Żeleńskiego (wraz z obsługą tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy ulicy Jaronia w rejonie skrzyżowania z ulicą Boya-Żeleńskiego), Jaronia, Kałuży, Szarych Szeregów, Kołodzieja i Bielską do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Czułów Droga do Kostuchny”.

Kierunek do Katowic – po obsłudze przystanku „Czułów Droga do Kostuchny” autobusy pojadą ulicami: Bielską, Kołodzieja, Szarych Szeregów, Kałuży, Jaronia (wraz z obsługą tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy ulicy Jaronia w rejonie skrzyżowania z ulicą Boya-Żeleńskiego, Boya-Żeleńskiego do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Kostuchna Kościół”.

Linie nr: 689 i 695

Kierunek do Murcek – po obsłudze przystanku „Kostuchna Kościół” autobusy skierowane zostaną ulicami: Boya–Żeleńskiego (wraz z obsługą tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy ulicy Jaronia w rejonie skrzyżowania z ulicą Boya-Żeleńskiego), Jaronia, Kałuży, Szarych Szeregów, Kołodzieja i Bielską do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Murcki Bielska”.

Kierunek do Katowic – po obsłudze przystanku „Murcki Rynek” autobusy pojadą ulicami: Kołodzieja, Szarych Szeregów, Kałuży, Jaronia (wraz z obsługą tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy ulicy Jaronia w rejonie skrzyżowania z ulicą Boya-Żeleńskiego), Boya-Żeleńskiego do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Kostuchna Kościół”.

Linia nr 905N

Kierunek do Mikołowa oraz centrum Katowic – po obsłudze przystanku „Kostuchna Kościół” autobusy skierowane zostaną ulicami: Boya–Żeleńskiego (wraz z obsługą tymczasowego przystanku zlokalizowanego przy ulicy Jaronia w rejonie skrzyżowania z ulicą Boya-Żeleńskiego), Jaronia, Kałuży, Szarych Szeregów do włączenia się na rozkładową trasę na przystanku „Kostuchna Szkoła”.

W celu zapewnienia obsługi dzielnicy Kostuchna na trasie od przystanku „Kostuchna Osiedle” do przystanku „Czułów Fabryka”, uruchomiona zostanie minibusowa komunikacja zastępcza oznaczona numerem 988.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve : *
25 − 8 =


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.